Kup bilet

4 grudnia 2020

Biznesowy prezent na święta. Co wybrać dla współpracowników i partnerów?

Zazwyczaj trudno wybrać prezent dla najbliższych, a co dopiero dla ludzi, których zna się nieco mniej. Biznesowy prezent na święta. Na co zdecydować się na zawodowym gruncie?

 

Pomysłów na biznesowy prezent na święta wbrew pozorom jest wiele. Jakie jest podstawowe kryterium jego wyboru? Przede wszystkim relacja, która łączy partnerów. Innego upominku będzie szukał manager dla swojego podwładnego, a innego dwóch kolegów z pracy, którzy spędzają niekiedy czas również poza nią. Nie ulega wątpliwości, że systemów zależności jest tyle, ile relacji na stopie zawodowej. Ponadto, najtrudniej dobrać podarunek dla osoby, której się nie zna – na przykład nowego kontrahenta.

 

Karta podarunkowa

 

To jeden z najbardziej uniwersalnych i jednocześnie docenianych giftów. Pracodawca zamiast na siłę starać się uszczęśliwić pracownika firmowym kubkiem lub eleganckim długopisem, może zainwestować w kartę, którą ten dowolnie wykorzysta. Dobiera się je pod kątem branżowym albo ogólnym. Zakres finansowy zależy od samego managera. Zwyczajowo przyjmuje się, że środki na niej zawarte nie powinny być mniejsze niż 150 zł. To dobra alternatywa także dla partnerów biznesowych, których zna się nieco mniej.

 

Biznesowy prezent

 

Elegancki zestaw

 

Jakie prezenty są ogólne i trafiają do szerokiego grona konsumentów? Takie, które używane są na co dzień. Do nich zaliczyć można dobrą kawę, aromatyczną herbatę, domową konfiturę, a także elegancko opakowaną czekoladę. To wszystko w jednym koszu prezentowym z pewnością umili nie tylko przygotowania do świąt, ale również rodzinny czas po wieczerzy wigilijnej. To rozwiązanie jest lepsze dla bliskich współpracowników. Jest to bowiem podarunek bardziej personalny i nie wypada go dać osobie, z którą nie łączy relacja większa niż stricte biznesowa.

 

Biznesowy prezent

Alkohol

 

Choć wydaje się, że jest to oklepany prezent, to w wyższych kręgach biznesowych jest najczęściej używanym. W okresie świątecznym podarunek ten zostanie dobrzy przyjęty niemalże na każdym szczeblu znajomości. Połączyć go można od razu z sylwestrowym świętowaniem i partnerom wręczyć… szampana! Alkohol jako biznesowy prezent na święta sprawdzi się za każdym razem.

 

Biznesowy prezent

Słodkie święta

 

Co zrobić, żeby jeszcze bardziej umilić partnerom i kontrahentom święta? Podarować im trochę słodyczy! Na rynku jest wiele firm, które sprzedają czekoladę w różnych oryginalnych wydaniach jako biznesowy prezent. Nie chodzi tu wyłącznie o zwykłą tabliczkę, a pudełka z bogatym wyborem ekskluzywnych pralin. W wydaniu eleganckim prezent nada się dla dalszych współpracowników. Wiele firm personalizuje jednak swoje wyroby. Można je podporządkować pod branżę (produkowane są między innymi czekoladowe zabawki, narzędzia i inne).

 

czekoladowy prezent na święta

Doświadczenia

 

W czasach, kiedy posiadamy coraz więcej rzeczy, warto jest postawić na „experience”, czyli wydarzenia, które zapamięta się na długo. Świetny biznesowy prezent to między innymi możliwość uczestnictwa w zajęciach edukacyjnych, kursach czy szkoleniach. Pracodawcy powinno zależeć na tym, by jego pracownik stawał jest coraz lepiej wykwalifikowany i kompetentny. Warto więc przeglądnąć oferty eventów, które pomogą mu w rozwoju i sprawią, że do swojego CV dopisze koleje umiejętności.

 

Wiedza jest podstawą do budowania marki. Nie możesz z niej nie skorzystać. Zmień z nami oblicze polskiego biznesu i weź udział w Company Management Congress!

KUP BILET

Sprawdź nas również na Facebooku:

CMC Congress

CMC to kompendium wiedzy odnoszące się do działania przedsiębiorstwa. Każdy uczestnik będzie miał okazję zaznajomić z najważniejszymi zagadnieniami odnoszącymi się do sprzedaży, zarządzania, HR, prawa, budowania strategii biznesowej, motywacji i kreowania marki własnej. To idealny biznesowy prezent na święta.

Co daje voucher CMC?
– udział w Kongresie
– dostęp do strefy wystawienniczej
– wstęp do strefy networkingowej
– materiały szkoleniowe po odbytych warsztatach i konferencji (wersja elektroniczna)
– drukowany imienny certyfikat
– dostęp do aplikacji eventowej
– elektroniczny Informator Kongresu
– przerwy kawowe
– spersonalizowane konsultacje ze specjalistami branżowymi w wyznaczonej strefie
– zagwarantowane miejsca na Konferencji w strefie VIP
– nieograniczony dostęp do strefy VIP
– welcomepack
– lunch

Zostało tylko 20 voucherów!
Zarezerwuj swój!

DOŁĄCZ DO COMPANY MANAGEMENT CONGRESS

ZOSTAŃ WYSTAWCĄ JUŻ TERAZ!

WYPEŁNIJ FORMULARZ