Kup bilet

30 listopada 2020

Idealny biznesowy prezent na święta? Kup voucher Company Management Congress!

W święta pamiętamy nie tylko o najbliższych, ale także o tych, dzięki którym spełniamy się między innymi na płaszczyźnie zawodowej. Jak wynagrodzić pracowników? Co powinien otrzymać od nas kontrahent? Idealny biznesowy prezent na święta jest jeden – voucher Company Management Congress!

 

Święta to między innymi czas dawania i otrzymywania prezentów. W dzisiejszych czasach, kiedy każdy ma wszystko, kreatywne pomysły szybko się kończą i obdarowywanie robi się jeszcze większym wyzwaniem. Tym więcej zachodu trzeba, by wymyślić oryginalny, a zarazem przydatny prezent biznesowy, który będzie uniwersalny dla każdego partnera branżowego. Warto więc postawić na doświadczenia. Najlepiej te edukacyjne – bo to te przyniosą największą korzyść w zawodowej przyszłości. Idealny biznesowy prezent na święta istnieje!

 

Biznesowy prezent na święta - voucher Company Management Congress

 

Company Management Congress to rozwiązanie dla tych, którzy chcą zwiększać swoje kompetencje w zarządzaniu biznesem. To event, który rozszerza branżowe perspektywy i pokazuje najlepsze dostępne drogi rozwoju. Bazuje on na wiedzy liderów, którzy odnieśli sukces i swoją receptą na niego chcą podzielić się z innymi. W prelekcjach mówią na podstawie wieloletniego doświadczenia, które pozwoliło im poznać każdą stronę prowadzenia przedsiębiorstwa. Wiedzą na co uważać, ale także jakie atuty podkreślać, by wyróżnić się na tle konkurencji.

 

Podczas wydarzenia będzie można spotkać najlepszych biznesowych prelegentów w Polsce:

- Wojciecha Herrę
- Krzysztofa Sarneckiego
- Bogdana Sosnowskiego
- Tomasza Miłosza
- Wojciecha Ławniczaka
- Krzysztofa Brolę
- Łukasza Dojkę
- Adama Bernackiego

 

CMC to kompendium wiedzy odnoszące się do działania przedsiębiorstwa. Każdy uczestnik będzie miał okazję zaznajomić z najważniejszymi zagadnieniami odnoszącymi się do sprzedaży, zarządzania, HR, prawa, budowania strategii biznesowej, motywacji i kreowania marki własnej. To idealny biznesowy prezent na święta.

 

Co daje voucher CMC?

 

Udział w Company Management Congress to:
- dostęp do strefy wystawienniczej
- wstęp do strefy networkingowej
- materiały szkoleniowe po odbytych warsztatach i konferencji (wersja elektroniczna)
- drukowany imienny certyfikat
- dostęp do aplikacji eventowej
- elektroniczny Informator Kongresu
- przerwy kawowe
- spersonalizowane konsultacje ze specjalistami branżowymi w wyznaczonej strefie
- zagwarantowane miejsca na Konferencji w strefie VIP
- nieograniczony dostęp do strefy VIP
- welcomepack
- lunch
Zostało tylko 8 z 15 voucherów!

Zarezerwuj swój!

 

Wiedza jest podstawą do budowania marki. Nie możesz z niej nie skorzystać. Zmień z nami oblicze polskiego biznesu i weź udział w Company Management Congress!

 

Sprawdź nas również na Facebooku:

CMC Congress

DOŁĄCZ DO COMPANY MANAGEMENT CONGRESS

ZOSTAŃ WYSTAWCĄ JUŻ TERAZ!

WYPEŁNIJ FORMULARZ