Kup bilet

DOŁĄCZ DO

COMPANY MANAGEMENT CONGRESS

Ostatnie dostępne miejsca wystawiennicze! Skorzystaj ze specjalnych ofert

POZNAJ OFERTĘ WSPÓŁPRACY

ZOSTAŃ PARTNEREM COMPANY MANAGEMENT CONGRESS

Zaprezentuj produkty i usługi oferowane przez twoją firmę podczas Company Management Congress. To nowy głos na biznesowej mapie Polski, który dedykowany jest tym, którzy chcą osiągnąć sukces. Podczas tego wydarzenia nie będzie ludzi z przypadku, a jedynie ci, którzy za cel stawiają sobie rozwijanie przedsiębiorstw i nie boją się w to zainwestować.

Postaw na efektywną promocję twojego biznesu i weź udział w kilkumiesięcznej kampanii promocyjnej kierowanej do dedykowanej grupy odbiorców. Wypełnij formularz zgłoszeniowy lub skontaktuj się z naszym handlowcem. Wybierz jedno świadczenie lub połącz kilka form. Dotrzyj do nowych odbiorców, wyróżnij się wśród konkurencji.

korzyści

dla wystawców

POZYSKANIE PARTNERÓW BIZNESOWYCH

Nawiążesz wartościowe relacje, które mogą wpłynąć pozytywnie na rozwój twojego biznesu. Wymienisz się doświadczeniami z ekspertami świata biznesu oraz specjalistami w dziedzinie marketingu.

UDZIAŁ W KAMPANII PROMOCYJNEJ

Weźmiesz udział w 6-miesięcznej kampanii promocyjnej przed wydarzeniem. Opublikujemy treści na temat twojej marki na stronie internetowej, umieścimy twoje logo w mailingach oraz aplikacji targowej. Zyskaj jeszcze więcej korzyści.

REDUKCJA KOSZTÓW MARKETINGOWYCH

Zminimalizujesz generowanie niepotrzebnych kosztów. Stworzysz przenośny salon sprzedażowy i zyskasz bezpośredni kontakt z osobami poszukującymi Twoich rozwiązań biznesowych.

DOTARCIE DO GRUPY DOCELOWEJ

Zyskasz możliwość bezpośredniej rozmowy z ekspertami, właścicielami firm, dyrektorami działów marketingu, managerami i przedstawicielami agencji.

PREZENTACJA PRODUKTÓW I USŁUG

Marketing Management Congress to doskonała okazja do zaprezentowania swoich produktów i usług w grupie potencjalnych klientów. Zdobędziesz opinie dotyczące twoich rozwiązań biznesowych.

WZMOCNIENIE WIZERUNKU MARKI

Zwiększysz świadomość potencjalnych odbiorców w obszarze znajomości Twojej marki. Dotrzesz do nowych odbiorców i wyróżnisz się wśród konkurencji.

Formularz

Zgłoszenia

Jesli chcesz dołączyć do wystawców napisz do Nas!

Imię
Nazwisko
Firma
Telefon
E-mail
Kod pocztowy
Wiadomość